KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12599497

nr 1259 9497

Blandteknik

Evert Taube, "En Skådespelerska", Naima Wifstrand. Signerad, daterad 1917. Motivet: 15x15 ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 3 juni 2019
kl 20:02:24